Niedziela, 14 lipca 2024

Praktyka zawodowa studentów I roku kierunku pielęgniarstwo

Zakończyła się praktyka zawodowa studentów I roku kierunku pielęgniarstwo w roku akademickim 2018/2019 r., która odbywała się w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. dr. Romana Ostrzyckiego w Koninie na Oddziale Wewnętrznym z Pododdziałem Gastroenterologii oraz na Oddziale Chorób Płuc.
Zajęcia te są niezbędne, uczą praktycznego spojrzenia na zagadnienia realizowane  w ramach sal ćwiczeniowych i wykładów. Pozwalają także na pełne zrozumienie samego zawodu. Cieszy nas fakt, że Szpital w Koninie przyczynia się do propagowania i rozwoju zawodu.

opracowała: dr Alina Roszak