Niedziela, 14 lipca 2024

Rektor na konferencji KRePUZ w Suwałkach

Prof. Mirosław Pawlak, rektor PWSZ w Koninie oraz prof. Artur Zimny, prorektor ds. kształcenia, a także dr Sebastian Łukaszewski, przewodniczący Rady Uczelni uczestniczyli w II Zgromadzeniu Plenarnym Konferencji Rektorów Publicznych Uczelni Zawodowych (KRePUZ), które odbyło się w dniach 11-14 września 2019 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. prof. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach.

Podczas konferencji rektorzy dyskutowali o problemach funkcjonowania państwowych wyższych szkół zawodowych w Polsce. Dzielono się także uwagami na temat wykorzystania wirtualnych metod nauczania przez państwowe wyższe szkoły zawodowe oraz certyfikowania praktycznego kształcenia zawodowego.

P. Herman