Sobota, 25 maja 2024
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie zaprasza na Drzwi Otwarte, które odbędą się 20 marca, od godz.9.00.

W czasie „Drzwi Otwartych” kandydaci na studia będą mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną  poszczególnych wydziałów oraz wzięcia udziału w przygotowanych spotkaniach informacyjnych. Drzwi Otwarte PWSZ w Koninie okazja do:
zapoznania się z ofertą dydaktyczną (studia licencjackie, studia inżynierskie, studia podyplomowe, kursy i szkolenia), zadania pytań i wyjaśnienia wszelkich wątpliwości związanych z wymarzonym kierunkiem studiów, spotkania z kadrą dydaktyczną, studentami i absolwentami poszczególnych kierunków studiów oraz przedstawicielami organizacji studenckich.

Zainteresowani dowiedzą się także, co oferuje i jak działa Biuro Karier, a szczegółowych informacji o warunkach rekrutacji na studia w PWSZ w Koninie udzielać będą pracownicy Biura Rekrutacji. Na gości będą czekały niespodzianki, liczne konkursy, w których będzie można wygrać: wejściówki do Parku Linowego w Ślesinie, zaproszenie dla 2 osób na uroczystość nadania imienia auli CWD z udziałem Jana A.P.Kaczmarka oraz koncert orkiestry Agnieszki Duczmal, wejściówki na SQUASH –a, bilet na koncert Nosowskiej w Koninie, bilet na koncert Starego Dobrego Małżeństwa (KDK ), bilety na Kino Konesera (Kino Oskard), bilet na koncert Wolnej Grupy Bukowiny w Gminnym Domu Kultury w Krzymowie, zaproszenia na kręgielnię w  Hali Rondo, zaproszenia na koncert w ramach Nowe Brzmienia MSTR, bilety na koncert Eltona Johna oraz kurs prawa jazdy (nauka jazdy SUKCES)

Żródło: Portal Wielkopolski Wschodniej LM.pl
link do tekstu: http://www.lm.pl/aktualnosci/informacja/83399/pwsz_otwiera_drzwi