Niedziela, 14 lipca 2024
LIKWIDACJA GRUP SEMESTR LETNI 2012/2013

Lp. Nazwisko i Imię Lektora Likwidacja grup
1. mgr Buraczyńska Joanna II FIZJO SN  – 15 h (studenci. dołączeni do grupy mgr E. Wilińskiej-Hajewskiej)
 I WF SS    – 15 h (studenci. dołączeni do grup mgr E. Wilińskiej-Hajewskiej i mgr J. Krzyżyńskiej)
2. mgr Ciurzyńska Agnieszka Likwidacja grupy: I PS SS   – 30 h (studenci dołączeni do utworzonej III grupy pani mgr J. Łanieckiej
3. mgr Gralewski Marek I MiBM SN   – 20 h (studenci połączeni z I grupą mgr M. Gralewskiego)
4. mgr Kondrak Joanna Dołożono grupę I Z SN – 54 h (grupa przejęta od pana mgr K. Kościelski)
5. mgr Kościelski Krzysztof II POL SS  – 60 h (studenci dołączeni do grupy mgr G. Ozierańskiej)
I Z SN – 54 h (studentów przejęła pani mgr J. Kondrak)
6. mgr Kubiak Magdalena I TiR  SS  – 30 h (studenci dołączeni do grup mgr W. Markiewicza i mgr A. Borowiak)
7. mgr Łaniecka Jolanta Stworzono jeszcze jedna grupę I PS SS   +30 h
(w tej grupie znajdują się studenci pani mgr A. Ciurzyńskiej)
8. mgr Matyba Agnieszka I rok Filologia SS – 30 h (studenci dołączeni do grup mgr D. Dolatowskiego  i mgr A. Parusa)
9. mgr Soboń - Paś Elżbieta II PED SS – 30 h (studenci dołączeni do grupy mgr J. Łanieckiej)
10. mgr Wilińska - Hajewska Elżbieta I POL SS – 60 h; III POL SS – 30 h (obie grupy przejęła pani dr K. Zawieja-Żurowska)
11. dr Zawieja - Żurawska Karina II Z SS – 60 h (studenci połączeni z II grupą pani dr K. Zawieji-Żurowskiej)