Czwartek, 27 czerwca 2024

BEZPŁATNE KURSY JĘZYKOWE DLA STUDENTÓW PWSZ W KONINIE W ROKU AKADEMICKIM 2016/2017

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie zaprasza wszystkich studentów zainteresowanych poszerzeniem posiadanych kompetencji językowych do uczestnictwa w darmowych kursach językowych oferowanych przez Akademickie Centrum Językowe PWSZ w Koninie w roku akademickim 2016/2017.

Kursy będą prowadzone przez profesjonalnych i doświadczonych wykładowców akademickich Uczelni, którzy prezentują zarówno bogatą wiedzę merytoryczną, jak i praktyczną w nauczaniu języków obcych.

Na bezpłatne kursy językowe mogą zapisać się studenci wszystkich kierunków i form studiów (liczba miejsc ograniczona). Zajęcia będą realizowane w okresie od listopada 2016 roku do maja 2017 roku (60 godzin).

Wszystkich studentów zainteresowanych udziałem w zajęciach realizowanych w ramach bezpłatnych kursów językowych zapraszamy do składania formularzy zgłoszeniowych. W formularzu należy określić stopień i rodzaj języka obcego (podstawowy albo zaawansowany; ogólny albo specjalistyczny).

Miejsce składania formularzy: Dział Dydaktyki, pok. nr 6, ul. Przyjaźni 1.

Termin składania formularzy: do 20 października 2016 roku.

Pobierz formularz