WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
baner na stronę


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Wtorek, 25 czerwca 2024

EBSCO

Dostęp możliwy bez autoryzacji (podawania nazwy użytkownika i hasła) ze wszystkich komputerów w sieci PWSZ w Koninie.

Link do zasobów: EBSCO

Możliwy jest także dostęp z komputerów spoza sieci PWSZ, w tym przypadku wymagane są dane autoryzacji (nazwa użytkownika i hasło). Dane autoryzacji będą przyznawane dla poszczególnych jednostek uczelni. O nazwę użytkownika i hasło należy występować wyłącznie drogą e-mailową, do dyrektora biblioteki pani Sylwii Kosińskiej sylwia.kosinska@konin.edu.pl. Dane autoryzacji otrzymają Państwo e-mailem. Termin przyznania nazwy użytkownika i hasła to 3 dni robocze.

Nazwę użytkownika i hasło można udostępniać w ramach jednostki zarówno pracownikom, jak i studentom.

W sprawach technicznych należy kontaktować się wyłącznie drogą e-mailową się z panem Christo Dimitrow (Dział Informatyzacji PWSZ) pod adresem chd@konin.edu.pl , proszę o umieszczenie w temacie hasła „ebscohost”.

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaJęzyki Obce w Mediach i Biznesie KosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPielęgniarstwo Praca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki