WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
baner na stronę


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Piątek, 14 czerwca 2024

Akademia Młodego Studenta

„Akademia Młodego Studenta” to projekt realizowany przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Koninie od grudnia 2013 roku. Jego celem jest popularyzacja edukacji i wzbudzanie zainteresowania zagadnieniami naukowymi oraz rozwijanie postaw twórczych u dzieci i młodzieży.
 
Przyjęte przez „Akademię Młodego Studenta” założenia są realizowane podczas warsztatów, wykładów, zajęć korekcyjno-gimnastycznych, prowadzonych na uczelni przez pracowników różnych katedr i zakładów PWSZ w Koninie. Projekt obejmuje uczniów wszystkich typów szkół – podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatu konińskiego, kolskiego, słupeckiego i tureckiego. Poziom wiedzy przekazywany podczas tych spotkań jest dostosowany do wieku młodych studentów.
Wszyscy uczestnicy uczelnianych spotkań naukowych, oprócz niezapomnianych wrażeń, zabierają do domu specjalne certyfikaty Akademii Młodego Studenta.
 

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaJęzyki Obce w Mediach i Biznesie KosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPielęgniarstwo Praca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki