Sobota, 8 czerwca 2024

Uczelnia na targach w Inowrocławiu

PWSZ w Koninie 13 grudnia 2013 r. zaprezentowała się podczas III Targów Edukacyjnych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Inowrocławiu. Wśród wystawców znalazła się większość uczelni z Wielkopolski i Kujaw, także uniwersytety i akademie z Poznania czy Bydgoszczy. Stoisko PWSZ w Koninie cieszyło się sporym zainteresowaniem, a 7 klas maturalnych obejrzało prezentację naszej uczelni.

Zbliżający się koniec roku jest doskonałą okazją do podsumowania dotychczasowych wyjazdów promocyjnych do szkół ponadgimnazjalnych. Odwiedziliśmy z prezentacją uczelni 35 szkół z powiatów: gnieźnieńskiego, inowrocławskiego, jarocińskiego, kaliskiego, mogileńskiego, pleszewskiego, włocławskiego i wrzesińskiego. W ponad 40 spotkaniach wzięło udział 1,5 tys. uczniów. Prezentacje prowadzili pracownicy Biura ds. Promocji oraz nasi studenci.
Na początku 2014 roku akcja promocyjna przeprowadzona zostanie w Koninie i powiatach: konińskim, kolski, słupeckim i tureckim.

Biuro ds. Promocji
  • DSC05050