Piątek, 17 maja 2024

Akademia Młodej Przedsiębiorczości – edycja III

Konińska Izba Gospodarcza i PWSZ w Koninie serdecznie zapraszają studentów II i III roku do udziału w trzeciej edycji projektu „Akademia Młodej Przedsiębiorczości”.

Cel projektu:
Celem projektu jest zorganizowanie cyklu bezpłatnych szkoleń pozwalających nabyć praktyczne umiejętności zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Szkolenia będą prowadzone przez przedstawicieli lokalnych instytucji i firm, a w szczególności: Powiatowego Urzędu Pracy w Koninie, Urzędu Miejskiego w Koninie, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Skarbowego w Koninie, banku komercyjnego, Konińskiej Izby Gospodarczej, samorządu terytorialnego oraz przedsiębiorców.

Wykonawcy projektu:
Projekt jest realizowany przez Konińską Izbą Gospodarczą i Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Koninie we współpracy z lokalnymi instytucjami i firmami.

Uczestnicy projektu:
Projekt jest adresowany do studentów II i III roku PWSZ w Koninie. Kwalifikacja osób zainteresowanych udziałem w projekcie będzie dokonywana przez przedstawicieli KIG i PWSZ w Koninie na podstawie przygotowanego uzasadnienia chęci udziału w projekcie, będącego elementem formularza zgłoszeniowego. Docelowo projektem objętych zostanie 12 osób (jedna grupa szkoleniowa). Uczestnicy otrzymają dyplom wystawiany wspólnie przez Konińską Izbę Gospodarczą i PWSZ w Koninie.

Okres realizacji projektu:
listopad-grudzień 2014 roku

Miejsce realizacji projektu:

Konińska Izba Gospodarcza
ul. Zakładowa 11
62-510 Konin

Dodatkowe informacje:
ul. Przyjaźni 1, pok. 123
62-510 Konin
tel. 63-249-71-66

Studentów zainteresowanych udziałem w projekcie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, a następnie jego dostarczenie w wersji papierowej do sekretariatu Wydziału Społeczno-Humanistycznego PWSZ w Koninie (ul. Przyjaźni 1, pok. 123) lub przesłanie w formie elektronicznej (skan) na adres sekretariat.wsh@konin.edu.plw terminie do dnia 29 października 2014 r.

Informacja ogólna