Środa, 15 maja 2024

Nowe oblicze budynku przy ul. Przyjaźni

Wszyscy, którzy na początku wakacji odwiedzili budynek główny PWSZ w Koninie, zauważyli, że coś dzieje się przy wejściach do uczelni i to zarówno od ul. Przyjaźni, jak i ul. Wyszyńskiego. Po wielu miesiącach przygotowań rozpoczęła się gruntowna przebudowa i rozbudowa głównego budynku Uczelni.

Od nowego roku akademickiego wejścia będą miały nowy wygląd, a co najważniejsze, cała przestrzeń w obu holach będzie bardziej użyteczna i przyjazna dla studentów! Pojawią się miejsca do siedzenia, a od strony ul. Wyszyńskiego przeszklone patio z ławeczkami.

Przebudowa wnętrz potrwa do końca września.

W związku z pracami budowlanymi prosimy  o korzystanie z wejścia znajdującego się od strony wewnętrznego parkingu z tyłu uczelni.

Ekdar