Sobota, 15 czerwca 2024

Spotkanie w Zespole Szkół im. Powstańców Wielkopolskich w Bielicach

Spotkanie w języku angielskim dla kilkudziesięciu uczniów zorganizowali Artur Czarnecki,  nauczyciel  j. angielskiego w ZSP w Bielicach i Dariusz Wiliński z Katedry Finansów, Rachunkowości i Logistyki PWSZ w Koninie. Przeprowadzono 12 kwietnia 2018 r. w Zespole Szkół im. Powstańców Wielkopolskich w Bielicach dwa wykłady otwarte oraz zaprezentowano ofertę uczelni i  programu Erasmus+. Zajęcia poprowadził Dariusz Wiliński oraz studenci z Istanbul Medipol University, studiujący w naszej uczelni j. angielski.
Prezentacji PWSZ w Koninie i jej oferty edukacyjnej dokonali Ecenaz Güner oraz Dariusz Wiliński, który poprowadził także wykład „Przedsiębiorczość wczoraj a dziś”. Wykład „Culture of countries in the English-speaking area” przeprowadziła Doaa Almohammady (przygotowany wspólnie z Ibrahimem Yukselem). Na koniec o możliwościach jakie daje młodym ludziom program Erasmus+ oraz o kulturze, edukacji i tradycji w Turcji  opowiedziały Rykiye Aytekin i Semina Akbaş. Spotkanie zakończyła dyskusja z uczniami.