Niedziela, 16 czerwca 2024

Specjalista ds. Sprzedaży i obsługi klienta

Pion Bankowości Detalicznej
Miejsce pracy: Konin

Bank Pekao S.A. jest jednym z największych banków w Polsce. Możesz pracować z wysokiej klasy ekspertami, rozwijać swoje umiejętności, zyskać dostęp do bogatej oferty szkoleniowej i programów rozwojowych. Teraz otwierają się przed Tobą nowe możliwości.
Zadania:
·         Aktywna sprzedaż produktów i usług bankowych Klientom Detalicznym
·         Pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie i rozwijanie trwałych relacji z aktualnymi Klientami
·         Monitorowanie zakresu korzystania przez Klientów z usług oferowanych przez Bank
·         Promowanie alternatywnych kanałów dystrybucji oferowanych przez Bank
·         obsługa kasowa i wsparcie obrotu gotówkowego w placówce, w tym obrót walut

Korzyści:
·         Pełna wyzwań praca w organizacji finansowej będącej liderem bankowości w Polsce
·         Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy
·         System szkoleń i programów rozwojowych
·         Stabilne zatrudnienie i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
·         Praca w organizacji wyznającej zasadę Work-Life Balance
Oczekiwania:
·         Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomia, bankowość, finanse)
·         Minimum pół roku doświadczenia w sprzedaży produktów bankowych i finansowych
·         Umiejętność budowania relacji
·         Znajomość i umiejętne stosowanie technik sprzedaży
·         Dobra znajomość języka angielskiego
·         Znajomość obsługi aplikacji komputerowych
·         Wysoki poziom kultury osobistej
·         Chęć rozwoju i doskonalenia zawodowego
* Jednocześnie informujemy, iż rozpatrywane będą jedynie aplikacje zawierające poniższą klauzulę o ochronie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w obecnym procesie rekrutacyjnym."
Może Pani/Pan wycofać zgodę w każdym momencie poprzez wysłanie maila na adres: rekrutacja@pekao.com.pl w tytule maila wpisując "wycofanie zgody". Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody
Administratorem danych jest Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, przy ul. Grzybowskiej 53/57 (dalej również jako "Bank").
Jeśli chce Pani/Pan wziąć udział w procesach rekrutacyjnych innych niż powyższy, prosimy o dopisanie dodatkowych klauzul. Klauzule te oraz szczegółowe informacje o Banku PEKAO S.A dotyczące przetwarzania danych znajdą Państwo pod linkiem: