Środa, 22 maja 2024

DOŁĄCZ DO OSTC TRADING LAB!

Interesujesz się rynkami finansowymi i marzysz o karierze tradera? Jesteś studentem/studentką ostatnich lat studiów?
Pokaż nam swoją pasję i dołącz do OSTC Trading Lab:
  • Zyskaj dostęp do symulatorówh największych światowych giełd
  • Otrzymaj wiedzę od doświadczonych specjalistów
  • Zdobądź pierwszeństwo podczas rekrutacji do OSTC
Zajęcia są bezpłatne, ale liczba miejsc jest ograniczona.
OSTC Trading Lab to inicjatywa, która Wam Studentom daje możliwość poznania specyfiki pracy tradera, a dla nas stanowi ważny elemnt rekrutacji, gdyż pozwala wyłonić osoby z pasją do rynków finansowych.
By wziąć udział w OSTC Trading Labs nie trzeba wiązać kariery bezpośrednio z tradingiem, zdobyta wiedza przyda się także w bankowości, funduszach inwestycyjnych czy domach maklerskich. Udział w zajęciach pozwala na starcie kariery zdobyć olbrzymią przewagę nad innymi kandydatami – zyskać doświadczenie w działaniach na prawdziwych rynkach.
Laboratorium komputerowe OSTC z założenia ma przypominać miejsce pracy tradera. Oprócz rozbudowanych stacji tradingowych będziecie mieli możliwość poznania profesjonalnego oprogramowania tradingowego Stellar, z którego na co dzień korzystamy.
Cotygodniowe spotkania prowadzone przez jednego z menadżerów mają przede wszystkim wymiar praktyczny. Początkowo skupiamy się na zapoznaniu Was z obsługą oprogramowania Stellar i wyjaśniamy strategie stosowane na poszczególnych produktach, a następnie już bardziej w formie warsztatu dotykamy zagadnień związanych z analizą techniczną i fundamentalną. Zajęcia trwają jeden semestr.
Każde zajęcia to także możliwość zadawania pytań odnośnie realiów pracy tradera.

Rekrutacja trwa do 3 marca.
Decyzja o zakwalifikowaniu się na zajęcia zostanie przekazana kandydatom do 8 marca;

Start zajęć już w marcu!
APLIKUJ już dziś: https://bit.ly/2MSGBz5
Dowiedz się więcej o OSTC, sprawdź naszą stronę:  www.ostc.com      www.taketheopportunity.com