Środa, 24 kwietnia 2024

Kolejna edycja studiów podyplomowych na finiszu

Uroczyste wręczenie świadectw ukończenia studiów podyplomowych na kierunku: „Administracja samorządowa” (edycja IV) odbyło się 11 czerwca 2016 r. Otrzymało je 29 osób.

Świadectwa wręczyli dr Jerzy Ciupa - kierownik studiów, mgr Marek Zawidzki, sekretarz miasta Konina oraz mgr Ewelina Rapeła - pracownik Wydziału Promocji i Informacji powiatu konińskiego.
Prezydent Konina ufundował nagrody dla najlepszych słuchaczy kierunku „Administracja samorządowa”. Otrzymały je Ewa Frątczak, Monika Jatczak oraz Paulina Woźniak.

W tym samym dniu odbyły się egzaminy końcowe na studiach podyplomowych: transport, spedycja, logistyka (15 słuchaczy), zarządzanie BiHP (31 słuchaczy) oraz zarządzanie kadrami i prawo pracy (19 słuchaczy). Ostatnie egzaminy odbędą się 19 czerwca br. na kierunku edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna (29 słuchaczy).