Środa, 24 kwietnia 2024

AMP w siatkówce mężczyzn - półfinał A !!!

Reprezentacja PWSZ Konin w dniach 30.03 - 02.04 brała udział w półfinale Akademickich Mistrzostw Polski w siatkówce mężczyzn. Turniej został rozegrany na hali UAM w Poznaniu.

Nasza drużyna rozegrała mecze z UAM Poznań, Uniwersytetem Gdańskim, AWFiS Gdańsk oraz UKW Bydgoszcz.
Ostatecznie po zaciętych meczach z trudnymi przeciwnikami nasza reprezentacja zajęła 12 miejsce. Zwycięzcą turnieju półfinałowego został Uniwersytet Gdański.

Skład drużyny:
1. Paweł Michalski