Środa, 22 maja 2024

Oferta pracy dla studentów

Szanowni Państwo,

Poniżej znajduje się oferta pracy na stanowisko Technik Serwisu.

Więcej aktualnych ofert pracy dla absolwentów Państwa Wydziału można znaleźć pod adresem:

www.bdi.com.pl/dla-inzynierow/uczelnie-techniczne.htm

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości pozostaję do Państwa dyspozycji.

dr inż. Grzegorz Żebrowski
gz@bdi.com.pl

Bank Danych o Inżynierach - Doradztwo Personalne
tel./fax: 48 22 572 78 00 / 03| www: www.bdi.com.pl | adres: al. Jerozolimskie 133, lok. 42, 02-304 Warszawa

Notka o BDI:

Bank Danych o Inżynierach już od ponad 25 lat aktywnie wspiera inżynierów w ich rozwoju zawodowym. Na każdym etapie ich kariery, niezależnie od ich doświadczenia, służy pomocą w poruszaniu się po meandrach rynku pracy. Podpowiada jak podnosić kwalifikacje, w których kierunkach się rozwijać i gdzie szukać pracy by nie stać w miejscu. Do dziś zaufało BDI już blisko 200 tysięcy polskich inżynierów. Aktualne oferty pracy dla inżynierów oraz więcej informacji o BDI można znaleźć pod adresem www.bdi.com.pl.