Czwartek, 25 kwietnia 2024

Prorektor w Skierniewicach

Podczas inauguracji roku akademickiego w Państwowej Uczelni im. Stefana Batorego w Skierniewicach prof. zw. dr. hab. Mirosława Pawlaka, rektora PWSZ w Koninie, reprezentował prof. nadzw. dr hab. Jakub Bartoszewski, prorektor ds. nauki, rozwoju i współpracy międzynarodowej.

Kulminacyjnym punktem uroczystości, oprócz aktu immatrykulacji studentów I roku, był wykład inauguracyjny dr. hab. Aleksandra Bołdyrewa, historyka z Uniwersytetu Łódzkiego, „Stefan Batory jako inicjator reform w Królestwie Polskim 1576-1586”. Rozpoczęcie roku akademickiego odbyło się 30 września 2019 r.

aria