Piątek, 17 maja 2024

PWSZ w Koninie ‒ innowacje w rekrutacji 2015

Władze Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie, zgodnie z potrzebami i aktualnymi trendami, przygotowały dla kandydatów na studia mobilną platformę informacyjną o zasadach tegorocznej rekrutacji.

System uruchomiono na początku kwietnia. Jest dostępny pod adresem www.m.pwszkonin.pl. Zastosowane technologie sprawiają, że treści można przeglądać na smartfonach i tabletach, a także klasycznych komputerach. Na bieżąco śledzimy statystyki odwiedzin naszych serwisów internetowych i obserwujemy wzrost liczby użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych. Stąd decyzja o stworzeniu nowej platformy”- mówi Patrycja Herman- Wróbel, rzecznik prasowy PWSZ w Koninie.
Zapraszamy maturzystów do korzystania z nowej wersji informatora w każdym miejscu i w każdym czasie.