Niedziela, 23 czerwca 2024

Wykładowczynie PWSZ w Koninie w SMK University

W dniach 21-24 października 2013 roku wykładowczynie PWSZ w Koninie złożyły wizytę w litewskiej uczelni SMK University of Applied Social Sciences.
Wyjazd odbywał się w ramach Programu Erasmus. Udział w nim wzięły: dr Karina Zawieja-Żurowska, kierownik Katedry Politologii i Bezpieczeństwa Wewnętrznego oraz mgr Beata Łazarska, kierownik Zakładu Praktycznej Nauki Języków Obcych, które wystąpiły w uczelni partnerskiej z wykładami dotyczącymi zarządzania. Pierwsza z nich przedstawiła różnorodne aspekty współczesnego marketingu, w tym marketingu z perspektywy klienta, a druga poruszyła kwestie rozmowy kwalifikacyjnej, motywacji pracownika i wykorzystania czasu pracy.
Wykładowczynie PWSZ w Koninie w SMK University