Sobota, 18 maja 2024

Wręczenie Medalu „Labor Omnia Vincit”

W dniu 15 maja 2019 r. podczas uroczystej Gali „The Best of Poland” w sali Lubrańskiego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w  Poznaniu, Pani dr Kazimiera Król została odznaczona  srebrnym medalem „Labor Omnia Vincit” przyznanym przez Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego.

Uroczysta Gala odbyła się z udziałem władz województwa wielkopolskiego i miasta Poznania oraz rektorów poznańskich  uczelni wyższych  z prof. dr hab. Andrzejem Lesickim, Rektorem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Uhonorowanie Pani dr Kazimiery Król tym odznaczeniem było wyrazem uznania dla  Jej dorobku  naukowego i dydaktycznego,  a  także  za dużą aktywność  w  inicjowaniu wielu praktycznych działań w  sferze polityki społecznej.