WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
baner na stronę


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Piątek, 14 czerwca 2024

Opłata za procedurę potwierdzenia efektów uczenia się

Potwierdzanie efektów uczenia się jest płatną usługą edukacyjną. Wysokość opłaty określana jest indywidualnie dla każdego wnioskodawcy w zależności od kosztu modułów, które zostały przez wnioskodawcę wskazane we wniosku.

Poprzez koszt modułu należy rozumieć opłatę, którą Uczelnia pobiera na podstawie art. 79 ust. 1 pkt 2 ustawy - Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce, z tytułu powtarzania określonych zajęć.

Wysokości opłat za świadczone usługi edukacyjne w PWSZ w Koninie w roku akademickim 2018/2019.

Opłatę wnioskodawca wnosi na rachunek bankowy Uczelni przed przystąpieniem do procesu potwierdzenia efektów uczenia się. Dowód uiszczenia opłaty dołączany jest do dokumentacji składanej przez wnioskodawcę. Opłatę wnosi się niezależnie od wyniku procesu potwierdzenia efektów uczenia się.

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaJęzyki Obce w Mediach i Biznesie KosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPielęgniarstwo Praca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki