WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
baner na stronę


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Piątek, 14 czerwca 2024

Dokumenty do pobrania dla osób przyjętych na studia

Osoba przyjęta na studia stacjonarne/niestacjonarne zobowiązana jest niezwłocznie zgłosić się do Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej po odbiór decyzji w sprawie przyjęcia na studia oraz dostarczyć dwa egzemplarze podpisanej umowy o warunkach odpłatności za studia stacjonarne/niestacjonarne lub świadczone usługi edukacyjne przez PWSZ w Koninie oraz potwierdzenie uiszczenia opłaty za ELS - Elektroniczną Legitymację Studencką w wysokości 17 zł.
Każda strona umowy powinna być zaparafowana przez osobę przyjętą na studia.
 
Dane do przelewu za ELS:
 
Wpłaty za ELS należy dokonać na konto PWSZ w Koninie:

SANTANDER BANK POLSKA S.A. 3 Oddział w Koninie
Nr rachunku: 22150014611214600147750000
(podając: nazwisko i imię, kierunek studiów, z dopiskiem "opłata za ELS").

Opłata za ELS - 17 zł.


Dokumenty do pobrania:
 

Osoba przyjęta na studia, która nie dostarczy ww. dokumentów (zamierza zrezygnować z nauki w PWSZ w Koninie przed 1 października 2018 r.), jest zobowiązana do dostarczenia do sekretarza właściwej komisji rekrutacyjnej na kierunek pisemnego oświadczenia o rezygnacji ze studiów. (Pobierz druk oświadczenia)

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaJęzyki Obce w Mediach i Biznesie KosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPielęgniarstwo Praca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki