Poniedziałek, 1 lipca 2024

PRACOWNIK DZIEKANATU
Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii w Poznaniu poszukuje kandydata / kandydatki do pracy w Dziekanacie.

Wymagania:

• mile widziane doświadczenie w pracy w Dziekanacie / Dziale Praktyk / Biurze Karier
  • znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • znajomość specyfiki pracy w szkolnictwie wyższym
  • samodzielność i komunikatywność
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojej aplikacji ze zdjęciem na adres: biuro@wseit.edu.pl, wpisując w tytule wiadomości: „Pracownik Dziekanatu”.

Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 nr 101. poz.926 z późniejszymi".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Oferta ważna do: 30 listopada br.